Zákaznická podpora:+420 773737857info@retro-darky.cz

Noviny ze dne narození a retro Desertní ovocné víno třešňové

Kód: 172
2 hodnocení
999 Kč
Skladem (> 5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chcete si počíst o plnění plánu, výhledech do další pětiletky, prolétnout černou kroniku, nebo si připomenout úspěchy socialistických sportovců a k tomu si připít stylovým alkoholem?

Dostupné ročníky novin: 16.5. 1945 - 1947, 1950 - 1989

Noviny z let 1945 - 1949 také zde: http://retro-darky.cz/noviny-z-data-narozeni-a-retro-desertni-ovocne-vino-tresnove-i196

Reprint dobového vydání Rudého práva na formátu A3 (každá strana novin na samostatném listu). Rozsah novin je dle data vydání 4 – 8 stran. Reprint novin je z původního formátu zmenšen na velikost A3, což znamená i zmenšení a v některých případech i horší čitelnost písmen. Každý jednotlivý list je opatřen bílým okrajem o šířce cca 5 mm. Na reprintu novin může být ve vyjímečných případech vidět lehké poškození originálu.

Do poznámky uvádějte datum vydání. Pozor, nelze objednávat noviny z nedělí a dnů na které připadaly státní svátky - až na vyjímky nevycházely! 

Výtisk je zasílán na uvedenou adresu s láhví ve vinné krabici vystlané dřevěnou vlnou. 

Desertní ovocné víno třešňové. Výrobce: Středočeská Fruta, národní podnik, závod 03, Praha - Krč, provozovna Praha - Krč. SMC Kčs 10,80. (jedná se o nový produkt opatřený dobovou etiketou, určený ke konzumaci a svojí chutí se velmi blížící původnímu orginálu)

Doba dodání: Noviny s láhví jsou expedovány do 7 pracovních dnů od objednání

; var seznam_itemId = "509"; var seznam_pagetype = "offerdetail"; /* ]]> */