Prodejna a výdejní místo: Brno, Kubíčkova 8 (OC Max). Otevřeno PO - ST 9 - 16 hod, ČT 9 - 15 hod, PÁ zavřeno
Zákaznická podpora:+420 773737857info@retro-darky.cz

Retro Box - Tuzemák a Narozeninové retro noviny

Kód: 98/S11
Neohodnoceno
749 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

 Originální Retro Box s netradičním obsahem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Luxusní rustikální dřevěný Retro Box s poctivým tuzemákem s plachetnicí a plnobarevným listem Narozeninových retro novin formátu A3. Retro Box je rozdělen dřevěnou přepážkou a vystlán stylovou dřevitou vlnou.

Tuzemák i srolovaný list retro novin můžou být kvůli bezpečné přepravě obaleny v dalším výplňovém materiálu, který je vhodné před darováním odstranit.

Balení obsahuje: Láhev tuzemáku o objemu 0,5 l, plnobarevný list Narozeninových retro novin o formátu A3, který obsahuje - výběr z osobností, které se v daném roce narodily, nejdůležitější domácí události, ceny potravin a služeb z určeného roku, aktuální prezident, včetně fotografie, fotografie bankovek, a další informace. 

Letopočet Narozeninových retro novin, který si přejete do Retro Boxu vložit uveďte do poznámky při objednávce, případně zašlete spolu s číslem objednávky na info@retro-darky.cz. Můžete také odpovědět na email potvrzující Vaši objednávku.

 

TUZEMÁK, lihovina

Vyrábí: Fruko-Schulz s.r.o. Jiráskovo předměstí 629/III 377 01 Jindřichův Hradec. Objem 0,5 L, obsah alkoholu: 37,5%obj.

Složení: líh, rumové aroma (č. FL: 21.001), vanilkové aroma, cukr, barvivo: karamel E150a.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: